טרקטורוני דישון - דישון, גליל עליון

050-9691441 - תמיר

דישון, גליל עליון

ימים ושעות פעילות:

א'-ה' - בתיאום טלפוני מראש

פתח תפריט משנה

טרקטורוני דישון

טרקטורוני דישון

 

טרקטורוני דישון היא אחת מהחברות המוטוריות הגדולות והוותיקות בישראל עם למעלה מ-16 שנות ניסיון בענף. החברה ידועה בסטנדרטים הגבוהים שלה עליהם היא שומרת גם בצי הרכבים שלה, גם בכוח האדם שהיא מעסיקה וגם באיכותם של מסלולי הטיול עצמם.
טרקטורוני דישון מציעים אין ספור הרפתקאות נהיגת טרקטורונים עצמאית בגליל העליון, עמק החולה ורמת הגולן, אתם נוהגים וצוות טרקטורוני דישון ידאג לכל היתר כולל ידע גיאוגראפי והיסטורי עצום וכיבוד קל וטעים.

חדש!!! טיולי שטח בטרקטורוני RZR.

טיולי החורף של טרקטורוני דישון
לחוויה אתגרית סוחפת באמת חברת טרקטורוני דישון מציעה לכם להיכנס לחליפות סערה, מגפיים אטומות, לשתות קצת תה חם עם עוגיות, לעלות על הטרקטורון ולצאת אל השטח לחוות את האקסטרים האמיתי עם מסלולים בקרן נפתלי, עמק החולה, בקעת קדש, רמת הגולן ואיך לא – נחל דישון שהופך לחוויה של ממש תודות לתנאי השטח המיוחדים שלו.

אז מה אפשר למצוא אצלנו?!
• צוות מקצועי – כל המדריכים של טרקטורוני דישון הוכשרו במיוחד להדרכת מסלולי הטיולים של החברה, כולם מדריכים ונהגים מנוסים עם ידע עשיר ומגוון על כל הסביבה. 
• מבחר רכבים חדישים – בין היתר תוכלו למצוא אצל טרקטורוני דישון טרקטורונים דו מושביים, טומקארים, רכבי באגי וג'יפים מיוחדים לליווי. כולם רכבים חדישים ביותר במצב מכני מעולה.
• בטיחות – טרקטורוני דישון היא חברת הטרקטורונים היחידה הפועלת תחת רישיון עסק. כל הרכבים בחברה מבוטחים ביטוח מלא להשכרה כולל סעיף 33, ביטוח לחוות טרקטורונים וביטוח צד ג'.
• אירועים מיוחדים – במקום פועל משרד הפקות מנוסה ומקצועי המתמחה בארגון ימי כיף וימי גיבוש לועדי עובדים, מפעלים וחברות כמו גם סדנאות מיוחדות.
• שירותים נוספים – צוות המקום ישמח לסייע לכם בכל דרך כמו למשל המלצות על צימרים באזור, הנחות משתלמות למסעדות ואטרקציות באזור כולל מכירת כרטיסים משולבים ועוד.

טיולי טרקטורונים בדישון, הרבה יותר מסתם טיול.

מפת הגעה:

טרקטורוני דישון - דישון, גליל עליון | 050-9691441